→ Jak zostać wizażystą

Jak zostać wizażystą


Każdy Klubowicz może zostać Wizażystą Wizaż Clubu!


Aby zostać wizażystą musisz być aktywnym Klubowiczem, dodawać przede wszystkim filmiki, także zdjęcia, komentarze i oceny.

Wizażystą zostać może jedynie Klubowicz dodający video-poradniki. Aby otrzymać miano Wizażysty Wizaż Clubu musisz mieć dodane co najmniej 20 filmów, które cieszą się popularnością, oraz wysokimi ocenami.

Tytuł Wizażysty Wizaż Clubu nadaje administracja poprzez zmianę statusu konta i wysłanie powiadomienia do Klubowicza.

Jeżeli administracja Wizaż Clubu nie zauważyła jeszcze Twojej rosnącej aktywności i popularności, a uważasz że zasługujesz na miano Wizażysty Wizaż Clubu - zgłoś się do nas, a my sprawdzimy czy jesteś odpowiednią osobą do tego tytułu. Po prostu napisz do nas.

Jakie filmy są respektowane jako warte Wizażysty?

Klubowicz który chce być Wizażystą musi dodawać video-poradniki zgodne z ideą portalu oraz zamieszczać je w odpowiednich kategoriach.
Musisz również posiadać prawa autorskie do przesyłanych materiałów. Twoje filmy powinny być także w dobraj jakości.

Dlaczego warto być Wizażystą Wizaż Clubu?


Jako nasz Wizażysta będziesz zauważony przez innych użytkowników. Twoje filmy będą promowane na stronie głównej. Materiały publikowane przez Ciebie, będą od razu widoczne na stronie, nie muszą czekać na akceptację administracji. Twoje porady będą bardziej wiarygodne i pożądane. Wkrótce z tytułem Wizażysty będziesz mieć więcej korzyści. Nasz serwis jest w trakcie budowy cały czas rozwija się i staramy się aby każdy był coraz bardziej zadowolony z wprowadzanych innowacji.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda