→ Pomoc

Pomoc


Kim jest Klubowicz Wizaż Clubu?


Klubowiczem, staję się każdy Użytkownik, który założy na stronie internetowej www.wizaz-club.pl konto.

Co zyskujesz jako Klubowicz?


Jako Klubowicz możesz zarówno oglądać jak i oceniać oraz komentować zamieszczone na naszej stronie materiały. Masz możliwość na bieżąco śledzić swoich ulubieńców, jako ich widz. Możesz również dodawać filmy, a także inspiracje. Masz pozwolenie na udział w konkursach organizowanych przez Wizaż Club, jak i jego Użytkowników.

Co to są inspiracje?


W dziale inspiracje znajdziesz zdjęcia wykonanych przez Użytkowników prac (tj. makijaży, fryzur, stylizacji, zdobień paznokci itp.). Inspirację można dodać do filmu (np. z makijażem który natchnął Cię do wykonania Twojej pracy), ale także możesz dodać samodzielna inspirację, aby inni mogli ją podziwiać :)

Jakie filmy należy dodawać na Wizaż Club?


W kategoriach makijaż, paznokcie, fryzury należy dodawać filmy instruktarzowe – krok po kroku. W podkategorii podstawy makijażu powinny pojawiać się podstawowe informacje na temat robienia makijażu, np. jak nakładać podkład, jak przykleić sztuczne rzęsy itp.

W kategorii stylizacje prosimy o dodawanie filmów pokazujących nasze stroje na poszczególne okazje, podkategoria porady natomiast zarezerwowana jest dla filmików typu: jak nosić legginsy, jak wiązać apaszki itp.

Kategoria recenzje powinna zawierać wasze opinie na temat poszczególnych produktów. Filmik w tej kategorii może zawierać recenzję jednego produktu, lub zbiorczą opinię o wielu produktach (np. wasze ulubione kosmetyki lub tzw. buble).

W kategorii pielęgnacja prosimy dodawać treści pokazujące bądź omawiające jak dbacie o swoją buzie, ciało, włosy oraz dłonie i paznokcie (nie recenzję kosmetyków).

Porady - filmy typu: jak zrobić domową maseczkę, jak farbować włosy, metody na opadające powieki itp.
Houl - zakupy
Kolekcje - filmy pokazujące zbiory np. kosmetyków czy torebek
Sztuczki - video-poradniki takie jak: w jaki sposób naprawić skruszony cień. jak pomalować rzęsy żeby nie ubrudzić górnej powieki.
Trendy - tutaj można dodać swój przegląd prasy lub filmik zawierający coś modnego w danym sezonie ;)
Tagi - Filmy które nagrywa wiele osób, nie koniecznie związane z makijażem

Do podkategorii pozostałe prosimy dodawać filmy które nie mieszczą się w żadnej z wyżej wymienionych kategorii.

Jak zostać naszym Wizażystą?


Wizażystą zostaje osoba która dodaję na stronę wartościowe, lubiane treści. Przekazuje dobre porady i pokazuje innym jak sama dba o swój wizerunek. Dowiedz się więcej.

Dlaczego warto być Wizażystą Wizaż Clubu?


Jako nasz Wizażysta będziesz zauważony przez innych użytkowników. Twoje filmy będą promowane na stronie głównej. Materiały publikowane przez Ciebie, będą od razu widoczne na stronie, nie muszą czekać na akceptację administracji. Twoje porady będą bardziej wiarygodne i pożądane. Wkrótce z tytułem Wizażysty będziesz mieć więcej korzyści. Nasz serwis jest w trakcie budowy cały czas rozwija się i staramy się aby każdy był coraz bardziej zadowolony z wprowadzanych innowacji.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda